Про нас

Про нас

Сторінку "Веган відповіді" створено веганками-аболіціоністками для пошуку та розповсюдження веганської їжі в Україні, а також для розповсюдження інформації про веганство, права Тварин тощо.
Ми дотримуємося чіткої позиції: тварини та їх виділення (молоко, яйця, мед, шелак, хутро, шкіра, пір'я, шерсть, шовк) не можуть бути ресурсами, і на перше місце у веганській повістці ставимо моральні права Тварин, а не дієтичні переваги, ЗОЖ, або антропоцентричну екологію.

ЩО ТАКЕ ВЕГАНСТВО

Також ми підтримуємо ідеї веган-аболіціонізму. Це означає, що ми розповсюджуємо тільки веганство, а не щось менше.


Ми виступаємо не тільки проти дискримінацій Тварин, а й не підтримуємо інші пригноблення.


МИ ДУЖЕ РЕТЕЛЬНО СТАВИМОСЯ ДО ПЕРЕВІРОК

Для нас важливо, щоб продукт не містив продукти експлуатації тварин, тому ми хочемо перевіряти всі сумнівні Е-шки, ароматизатори, барвники та інше.
На жаль, часто бачили, як веганки та вегани могли придбати сумнівний продукт, помилково прийнявши його за веганський, тому було вирішено не просто запитувати у виробника щодо складу, а й ділитися інформацією з рештою.

З іншого боку, ми, як і інші, чуємо від невеганів стереотип про те, що на веганстві "нема чого їсти". Тому хочемо створити список веганської їжі з звичайнісіньких магазинів, які існують по всій країні, щоб ті, хто ще сумнівається в доступності веганства, могли на власні очі побачити, скільки багато веганської їжі є в магазинах!

Ми ведемо діалоги з виробниками, вказуючи на те, що веганемо, і завжди перераховуємо тваринні інгредієнти.

Видимість веганства важлива і ми не замінюємо це слово на "рослинне харчування", "вегетаріанство" та інше невеганські позначення.

Якщо ви хочете нас підтримати, будь ласка, ставте уподобайки на дописи та робіть репости, а ми, в свою чергу, обіцяємо й надалі перевіряти продукти та робити добірки 🍃

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШІ СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ