Хто ми і чим займаємося

Хто ми і чим займаємося

Сторінку "Веган відповіді" створено веганками-аболіціоністками для пошуку та розповсюдження веганської їжі в Україні, а також для розповсюдження інформації про веганство, права Тварин та інше.


Ми дотримуємося чіткої позиції: тварини та їх виділення (молоко, яйца, мед, шеллак, хутро, шкіра, пір'я, шерсть, шовк) не можуть бути ресурсами, і на перше місце у веганській повістці ставимо моральні права тварин, а не дієтичні переваги, ЗОЖ, або антропоцентричну екологію (самі намагаємося менше виробляти сміття, купуємо їжу у свої мішечки та здаємо вторсировину на переробку).

Для нас важливо, щоб продукт не містив продукти експлуатації тварин, тому ми хочемо перевіряти всі сумнівні Е-шки, ароматизатори, барвники та інше.
На жаль, часто бачили, як веганки та вегани могли придбати сумнівний продукт, помилково прийнявши його за веганський, тому було вирішено не просто запитувати у виробника щодо складу, а й ділитися інформацією з рештою.

З іншого боку, ми, як і інші, чуємо від невеганів стереотип про те, що на веганстві "нема чого їсти". Тому хочемо створити список веганської їжі з звичайнісіньких магазинів, які існують по всій країні, щоб ті, хто ще сумнівається в доступності веганства, могли на власні очі побачити, скільки багато веганської їжі є в магазинах!

Ми намагаємося не просто ставити запитання, а й самі читаємо інформацію про виробництво різних інгредієнтів, тому що важливо знати, який саме продукт може бути потенційно невеганським та з чого його можуть отримувати.

Ми ведемо діалоги з виробниками, вказуючи на те, що веганемо, і завжди перераховуємо тваринні інгредієнти. Видимість веганства важлива і ми не замінюємо це слово на "рослинне харчування", "вегетаріанство" та інше невеганські позначення.
Важливо додати, що й у звичайному житті адмінки вільно говорять про веганство і не демонізують це слово.

Якщо ви хочете нас підтримати, будь ласка, ставте уподобайки на дописи та робіть репости, а ми, в свою чергу, обіцяємо й надалі перевіряти продукти та робити добірки 🍃